Участь у виїзному засіданні Школи молодого спеціаліста

2016-10-27

/Files/images/Молодь 1.jpg

27.10.16р. молоді вчителі ношого закладу взяли участь у виїзному засіданні Школи молодого спеціаліста « Зустріч із Видатним педагогом», яке відбулося у Павлиші.

Цікавим було знайомство учасників. Кожен учитель презентував себе та свій заклад. Потім вони переглянули фільм про В.О. Сухомлинського та відвідали музей. Також слухали розповідь про його сім’ю. Завершилась подорож покладанням квітів до могили видатного педагога.

Молоді спеціалісти нашого закладу, який є опорним із впровадження педагогічної спадщини В.О.Сухомлинського, привезли у подарунок Павлиському музеєві книгу-збірку казок, створених учнями «Сто стежинок від дитячих сердець». Ця книга – результат копіткої праці учнів та педагогічного колективу нашого закладу.

Із гарними враженнями, захоплені педагогічними ідеями В.О. Сухомлинського, повернулись вчителі до рідного міста./Files/images/Молодь 2.jpg/Files/images/Молодь 4.jpg/Files/images/Молодь.jpg/Files/images/Молодь 3.jpg/Files/images/Молодь 5.jpg