Благодійна акція

2016-12-05

/Files/images/Благодійна акція 3.jpg

Сьогодні десятки тисяч воїнів на передовій захищають свободу, незалежність та територіальну цілісність України. Усім їм, як ніколи, потрібні увага, добре слово, повага та любов небайдужих людей.

До Дня збройних сил України учні нашого закладу провели благодійну акцію «Кожному воїну АТО – по листу». Діти написали листи для воїнів АТО, намалювали малюнки, зробили аплікації. Деякі школярі до своїх привітань поклали теплі шкарпетки, вологі серветки, мило, цукерки. Посилку передали волонтерам, які незабаром відправлять її в зону АТО. Ми сподіваємося, що ці невеличкі подарунки допоможуть нашим воїнам перемогти та повернутися додому живими та здоровими/Files/images/Благодійна акція 4.jpg/Files/images/Благодійна акція 2.jpg/Files/images/Благодійна акція.jpg/Files/images/Благодійна акція 1.jpg.