Святкуємо День вишиванки

2019-05-16

/Files/images/Вишиванки (4).jpg

/Files/images/Вишиванки (1).jpg/Files/images/Вишиванки (2).jpg/Files/images/Вишиванки (3).jpg Вже традиційно 16.05.2019 року учні та педагоги нашого закладу відзначали День вишиванки. Мета святкування: збереження українських національних традицій та їх популяризація. Діти та вчителі із задоволенням одягли свої вишиванки і вся школа розквітла різнобарвними візерунками української вишивки.

Протягом дня було проведено ряд тематичних заходів. Учні початкових класів читали вірші, співали пісні та влаштували святковий флешмоб. Старшокласники створювали власні ескізи візерунків та орнаментів, а також зображували елементи української вишивки у вигляді символічних квітів на асфальті. І як результат - піднесений настрій, позитивні емоції та почуття гордості за приналежність до українського народу.