Проекти пришкільного табору відпочинку

2019-06-20

/Files/images/творчість.jpg

Пришкільний табір відпочинку є, з одного боку, формою організації вільного часу дітей різного віку та статі, з іншого - простором для оздоровлення, розвитку творчості дитини. Наскільки цей відпочинок стане для них активним, пізнавальним, пам’ятним, багато в чому залежить від дорослих – організаторів програми відпочинку. Саме тому організовуючи літнє оздоровлення дітей, педагогічний колектив спланував і побудував свою роботу так, щоб кожна дитина знайшла собі справу до душі; відчула себе сильною, творчою особистістю; збагатилась духовно і почувала себе комфортно. З цією метою у пришкільному таборі відпочинку «Непосиди- Happy time» було реалізовано декілька проектів: «Перлини мистецтва», «Подорожуючи навчаємось» та інші. Така форма роботи, на нашу думку, сприяла змістовному і цікавому життю в пришкільному таборі та стала результатом чіткої, обдуманої роботи колективу вчителів, які вважають, що пришкільний табір – це місце, у якому завжди весело, безпечно і цікаво.