Тиждень знань Правил дорожнього руху

2019-09-09

/Files/images/квест.jpg

«Правила дорожнього руху знай - життя та здоров'я зберігай!» Під таким гаслом розпочався Тиждень знань Правил дорожнього руху у нашому закладі, який тривав з 9 по 13 вересня.

У рамках Тижня були проведені наступні заходи:

- загальношкільна лінійка

- "кольорова" зарядка;

- конкурси малюнків;

- рольові ігри, квести та ін.

Запам’ятались учням виховні години, проведені в ігровій формі ( «Знаки дорожні, як оберіг - це рятівний закон доріг» 7- А та 7- Б кл., «Безпека пішохода» 5 - А кл., ігровий фреш "Дорога і діти" 1- А кл., стоп-шоу "Клаксон" 3- А кл. ). Учні 7 - А та 7 - Б класу організували та провели тематичний квест для учнів 3-5 класів "Твій друг - дорожній рух !"

Також протягом Тижня учні готували та переглядали презентації, складали безпечні маршрути до школи, проводили практичні тренування.

Вивчаючи правила дорожнього руху, ми досягли підвищення свідомості кожного учня та його відповідального ставлення до безпечної поведінки на дорозі.