Відзначення Дня визволення Олександрії від німецько-фашистських загарбників

2019-12-05

/Files/images/відзначення 2.jpg

Напередодні Дня визволення Олександрії від німецько-фвшистських загарбників учні та педагоги вшановували пам'ять воїнів, які віддали своє життя в боях за наше місто.

Протягом тижня у закладі вже традиційно проходять уроки пам’яті. Учні, які входять до волонтерських загонів, надають допомогу учасникам бойових дій, вітають зі святами. Вони із задоволенням слухають розповіді цих людей про ті буремні роки. Також цікавими для дітей є перегляди художніх та документальних фільмів на воєнну тематику.

5 грудня учні та педагоги стали учасниками мітинга біля братської могили на мікрорайоні Перемога.

Скільки б не пройшло років, скільки б не змінилось поколінь, ми завжди будемо пам’ятати про тих людей, які віддали своє життя заради нас, заради миру на землі./Files/images/відзначення 3.jpg/Files/images/відзначення 2.jpg/Files/images/відзначення 1.jpg/Files/images/відізначення.jpg