Перемога юних спортсменів

2021-04-26

/Files/images/Деревянко Максим.jpg

25 квітня 2021року закінчився Чемпіонат України серед дітей, юнаків та юніорів із кікбоксингу в м. Бровари. Учні загальноосвітнього навчального закладу І-ІІІ ступенів №10, вихованці Олександрійського ПСК «Захист», вже п’ятий рік поспіль беруть участь у цих змаганнях, виборюючи нагороди найвищого гатунку. І цього року мають вагомі перемоги. Чемпіоном України став Деревянко Максим, учень 10 класу. Призові місця посіли: Садівський Сергій, учень 10 класу, Тертишний Нікіта, учень 7 класу.

Юних спортсменів до змагань підготував тренер-викладач закладу Кравченко О. М. Вітаємо вихованців Олексія Миколайовича з перемогою! Бажаємо нових звершень та вдалої спортивної кар’єри!/Files/images/зображення_viber_2021-04-26_12-00-24.jpg/Files/images/Садівський Сергій.jpg