Участь в обласному зльоті юних екологів ЕсоFest2021

2021-11-04

/Files/images/EcoFest2021 (17).jpg

04.11.2021р учні нашого закладу взяли участь в обласному зльоті юних екологів EcoFest2021, який проводився на базі комунального закладу «Кіровоградський обласний центр еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді».

Зліт проводився з метою підтримки обдарованих дітей, які займаються природоохоронною та просвітницькою діяльністю в екологічній сфері. Учасники презентували свої досягнення та досвід у сфері досліджень екологічних проблем свого краю. Природоохоронну діяльність нашого закладу представляли учасники Всеукраїнської трудової акції «Парад квітів біля школи» та Всеукраїнського конкурсу колективів екологічної просвіти «Земля – наш спільний дім!», які є переможцями та призерами обласного та всеукраїнського рівня. Учні презентували свій проєкт «Друге життя використаних речей» у рамках виставки «Екосвіт очима дітей» та творчий звіт про свою природоохоронну діяльність.

/Files/images/EcoFest2021 (8).jpg/Files/images/EcoFest2021 (4).jpg/Files/images/EcoFest2021 (18).jpg