Відбулися збори педагогічного колективу та батьківських комітетів класів

2022-08-22

/Files/images/Батьківський комітет2.jpg

/Files/images/Батьківський комітет.jpg/Files/images/Батьківський комітет 1.jpg

22 серпня відбулися збори педагогічного колективу та батьківських комітетів класів, у ході яких обговорювалося питання про безпечне перебування учнів у закладі.

Директор закладу розповіла про найбільш актуальні заходи безпеки дітей в умовах війни.

Представник ДСНС повідомила результати перевірки стану укриття та ознайомила із порядком дій у разі використання ядерної та хімічної зброї.

Практичний психолог провела тренінг «Психологічна підтримка дітей у період війни».

Батьки змогли особисто оглянути укриття, яке облаштували в закладі. Вони пройшли шляхом, яким під час тривоги рухатимуться діти та оцінили безпекові умови: є 2 входи у підвал, налагоджене водопостачання та водовідведення, освітлення і вентиляція, працює туалет, облаштовано запас води та медикаментів, є засоби пожежогасіння. Стіни укриття прикрашено малюнками. Вони надають оптимізму та заспокоюють.

Безпечне перебування дітей у закладі – це пріоритетне завдання для працівників закладу. Тому всі зусилля спрямовано на досягнення цієї мети.