Ток-шоу "Візуалізація: якість освіти, якість життя"

2022-11-10

/Files/images/Ток- шоу (2).jpg

10 листопада 2022 року викладачі Олександрійського педагогічного фахового коледжу імені В.О. Сухомлинського та вчителі Ліцею № 10 за підтримки директорів закладів Анатолія Литвина й Тетяни Петренко стали учасниками ток-шоу «Візуалізація: якість освіти, якість життя».

Викладачі коледжу Олена Бикова, Анастасія Слободніченко, Вікторія Савіцька, Марія Нікітіна продемонстрували технології вдосконалення освітнього процесу, збереження здоров’я в критичних умовах (стратегії «Я – образ», «Я – професія», «Налаштуйся на позитив», «Мозаїка майбутнього», «Бумеранг»).

Учителі ліцею підтвердили, що для нас цінність України, життя, дітей є пріоритетними. Якісна освіта забезпечує майбутнє держави, майбутнє дітей і кожного з нас.

Заступники директора Літта Максімова, Тетяна Левченко, підсумовуючи захід ствердили, що співпраця в освіті – це крок до якості професійної діяльності./Files/images/Ток- шоу (1).jpg