Тиждень доброчесності

2022-12-09

З 05.12 по 09.12 у закладі було проведено Тиждень доброчесності. Його мета - знайомство учнів із поняттям “доброчесність“, актуалізація та поглиблення знань про корупцію та її негативні наслідки.

Ми вважаємо, що саме зараз у цей непростий історичний момент і незважаючи на воєнний стан надзвичайно важливо навчати дітей доброчесності, адже це те, що може суттєво посилити наше суспільство та державу в цілому.

Молодші школярі складали асоціативне гроно «Академічна доброчесність» та малювали малюнки. Учні 5-6 класів проводили тематичні обговорення «Будь доброчесним – поводься безпечно!», створювали хмари слів на тему «Академічна доброчесність», брали участь в онлайн-грі «Непідкупність», знімали тематичні відео. Старшокласники активно обговорювали дану тему під час уроків-дебатів «Корупція краде можливості», «Антикорупційні дебати».