Міський семінар-практикум бібліотекарів

2023-03-16

/Files/images/бібліотекарі (2).jpg

16 березня 2023 року на базі Ліцею № 10 відбувся міський семінар-практикум бібліотекарів. Темою семінару стала профорієнтаційна робота. Для учнів 11 класу був проведений виховний захід «Твій вибір - твоя професія». На заході були присутні бібліотекарі закладів освіти міста, консультант НМЦ Лозова О.І., завідувач методичного відділу ЦМБ Новіцька Н.В., методист відділу ЦМБ Звєрова Н.

Основне завдання заходу – сприяти учням у визначенні своїх здібностей та нахилів щодо вибору майбутньої професії. За допомогою презентації були висвітлені поняття «спеціальність», «професія», «посада» та поділ професії на групи. Учні закріпили свої знання, виконуючи практичні вправи. До проходження жартівлих тестів були залучені й гості заходу.

Перед майбутніми випускниками виступили працівники Державного пожежно-рятувального загону Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій Блошченко А., Шабанова С. Вони розповіли про правила вступу до вищих навчальних закладів.

Родзинкою семінару став проведений вчителем трудового навчання Посунько О.А. майстер-клас по виготовленню патріотичних браслетів. Учасники семінару взяли активну участь у створенні патріотичних браслетів./Files/images/бібліотекарі.jpg

Виховний захід закінчився спільним фото на згадку.