Поезія - це завжди неповторність

2023-03-21

/Files/images/Конкурс віршів (3).jpg

21 березня відзначають Всесвітній день поезії. З нагоди Дня народження Ліни Костенко у Центральноукраїнському державному університеті на факультеті української філології, іноземних мов та соціальних комунікацій було оголошено про поетичний конкурс «Поезія – це завжди неповторність» для старшокласників та студентів університетів.

Учні 8-А класу Еліна КОЛЬЦОВА та Дарина СОКОЛЕНКО взяли участь у поетичному конкурсі. Разом із вчителями Тетяною УЗЛОВОЮ та Оленою СТЕПАНЕНКО вони зняли конкурсне відео на один із віршів Ліни Костенко англійською мовою.

За результатами конкурсу учні та вчителі отримали п’амятні сертифікати про участь у конкурсі декламаторів./Files/images/Конкурс віршів (2).jpg/Files/images/Конкурс віршів (1).jpg