Відкриття спортивного майданчика

2016-11-02

/Files/images/Майданчик 6.jpg

/Files/images/Майданчик 4.jpg02.11.2016р. відбулося відкриття спортивного майданчика за сприяння Благодійної організації «Фонд братів Кличків» та Фундації Кока – Кола. Це одна із небагатьох організацій в Україні, що на постійній основі та по всій країні проводять благодійну роботу в сфері спорту та освіти.

З ініціативи Голови учнівського парламенту нашого закладу Ющика Єгора учні взяли участь в акції «Клич друзів- граймо разом!» і стали одними із 20 переможців по Україні. Саме ця перемога подарувала нам прекрасний спортивний майданчик.

Під час святкового відкриття діти стали учасниками різноманітних конкурсів, естафет і отримали подарунки та призи. Цей успіх надихнув учнів та педагогів на участь у наступних проектах та конкурсах цього фонду./Files/images/Майданчик 2.jpg/Files/images/Майданчик 3.jpg/Files/images/Майданчик.jpg/Files/images/Майданчик 1.jpg