Тиждень сприяння здоровому способу життя

2017-02-10

/Files/images/Лена 2.jpg

З 06.02 по 10.02 2017р. відбувся Тиждень сприяння здоровому способу життя на тему: «Зроби свій вибір на користь здоров’я!». З метою виховання в учнів ціннісного ставлення до власного здоров’я класні керівники, вчителі-предметники, педагог-організатор проводили різноманітні тематичні заходи:

- гра-подорож малят- здоров’ят «Країна здорового харчування» (1- Б кл.);

- тренінг «Зроби свій вибір на користь здоров’я» (2- В кл.);

- урок- тренінг «Здоровий спосіб життя – це модно!» ( 6- А кл.);

- практичне заняття « Ми- за здоровий спосіб життя!» (10 кл.) та ін.

Також вчителі фізичного виховання організували та провели спортивні естафети та ігри.

Всі ці заходи, на нашу думку, сприяють формуванню у дітей здоров’язберігаючих компетентностей, навчають свідомо ставитися до свого здоров’я, дають корисні поради щодо збереження і зміцнення здоров’я, виховують бажання перетворити набуті знання і навички у внутрішню потребу. /Files/images/Лена .jpg/Files/images/Лена 5.jpg/Files/images/Лена 4.jpg/Files/images/Лена 3.jpg