Відзначення Дня Перемоги над нацизмом

2017-05-08

/Files/images/День 3.jpg

9 травня 1945 року назавжди ввійшло в історію як День Перемоги у найбільшій і найкривавішій війні XX століття на нашій планеті.

Напередодні Дня Перемоги у загальноосвітньому навчальному закладі І-ІІІ ступенів № 10 вже традиційно проходять уроки пам’яті, конкурси малюнків, зустрічі з ветеранами, які, на жаль, відбуваються вже не часто, бо йдуть із життя наші визволителі. Учні, які входять до волонтерських загонів, надають допомогу учасникам бойових дій, вітають зі святами. Вони із задоволенням слухають розповіді цих людей про ті буремні роки та записують їх спогади. Також цікавими для дітей є перегляди художніх та документальних фільмів на воєнну тематику.

8.05.2017 року учні та педагоги взяли участь у мітингу біля братської могили на мікрорайоні Перемога.

Скільки б не пройшло років, скільки б не змінилось поколінь, ми завжди будемо пам’ятати про тих людей, які віддали своє життя заради нас, заради миру на землі./Files/images/День 1.jpg/Files/images/День 2.jpg