2017-09-08

/Files/images/123.jpg

З 04.09.2017р. по 08.09.2017р. у нашоиу закладі з метою популяризації здорового способу життя та занять спортом було проведено Олімпійський тиждень. Педагоги поставили перед собою мету: спонукати школярів до систематичного самовдосконалення, сприяти утвердженню пріоритетів ведення здорового способу життя, розвитку рухових якостей, формувати почуття колективізму, дружби, взаємодопомоги.

Для молодших школярів було організовано та проведено рухливі перерви на свіжому повітрі, фізкультхвилинки, веселі розваги імітаційного характеру. Також учні 4-х класів влаштували флешмоб «Складання живих олімпійських кілець».

Для старшокласників цікавими були спортивні естафети та квести, у ході яких вони змогли показати свої знання з історії олімпійського руху. Загалом тиждень був веселим та цікавим./Files/images/125.jpg/Files/images/126.jpg/Files/images/127.jpg/Files/images/128.jpg