Тиждень історії

2019-01-25

З 21.01 по 25.01.2019р. у нашому закладі проходив Тиждень історії. Упродовж якого було проведено чимало цікавих та змістовних заходів. Серед них: історична вікторина «Подорож у часі» ( для учнів 7 класів), інтегрована гра-вікторина «Любіть Україну» ( для учнів 8-х класів).

До 100-річчя проголошення Акту Злуки УНР та ЗУНР будо організовано та проведено ряд заходів. Учні 8-9 класів під час перерв здійснили інформаційне опитування «Україна Соборна». Відбувся конкурс слоганів та емблем , присвячений Дню Соборності України. Старшокласники переглянули кінофільм «АКТ Злуки: відтворення історичної правди». Учні, що входять до учнівського парламенту закладу провели святковий флешмоб «Єднання». Усі ці заходи було проведено з метою формування національно свідомої особистості, виховання в учнів почуття гідності та поваги до своєї держави. Тиждень історії пройшов під гаслом:

Хто не знає свого минулого,

Той не вартий майбутнього.

Хто не відає про славу своїх предків,

Той сам не вартий пошани.