"Палітра моди 2019"

2019-04-17

/Files/images/Палітра 11.jpg

17.04.2019 року у Центральноукраїнському державному педагогічному університеті ім. В. Винниченка відбувся конкурс молодих дизайнерів «Палітра моди 2019». Cвої колекції одягу представили студенти, які навчаються за спеціальністю «Технологічна освіта» фізико-математичного факультету.

Учні загальноосвітнього навчального закладу І-ІІІ ступенів №10 вже другий рік поспіль також беруть участь у показі. Цього разу було презентовано колекцію спортивного та повсякденного одягу юного модельєра, учениці 11 класу Манчук Єлизавети. Сім комплектів одягу, виготовленого молодою майстринею, вирізнялися своєю оригінальністю і поєднанням природної елегантності та практичного комфорту.

На нашу думку, саме такі заходи є для учасників гарним стимулом їх майбутніх творчих злетів.