Відбулася виставка новорічних композицій

2020-12-01

/Files/images/виставка (5).jpg

Напередодні Нового року кожен хоче прикрасити свій будинок так, щоб у ньому оселилося святковий настрій. А це так потрібно людям в умовах пандемії, коли вони страждають від хвороби та депресії. Святкова усмішка, викликана новорічними атрибутами, додасть сили у боротьбі з підступною хворобою.

А оригінально облаштувати інтер’єр до новорічних свят допоможе не тільки ошатна ялинка, але і різні тематичні композиції та букети. Маленькі декоративні віночки, красиво оформлені свічки, вази чудово доповнять декор або навіть стануть непоганою заміною традиційної ялинки. Особливо приємно те, що зробити красиві новорічні композиції своїми руками можуть навіть діти. Для цього можна використовувати найпростіші матеріали : шишки, сухі квіти, свіжі ялинові або цікаві сухі гілочки, засушені плоди шипшини, кружечки апельсинів, свіжі мандарини, зірочки анісу, свіжі або штучні квіти...

01.12 свої поробки на новорічну-різдвяну тематику представили учні нашого закладу. Роботи юних майстрів вражали різнобарв’ям кольорів та захоплювали творчістю уяви. А найкращі з них будуть представлені на міському конкурсі новорічних композицій./Files/images/виставка (6).jpg/Files/images/виставка (2).jpg/Files/images/виставка (8).jpg/Files/images/виставка (7).jpg